Виконавчий комітет Махнівської сільської ради оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по визначенню експертної грошової оцінки земельних ділянок

Дата: 02.06.2023 11:16

Виконавчий комітет Махнівської сільської ради оголошує конкурс

по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по визначенню експертної грошової оцінки земельних ділянок з кадастровими номерами 0521487800:03:001:0157 та 0521483200:04:001:0020, що підлягають продажу шляхом викупу

Мета проведення оцінки: визначення експертної грошової оцінки земельних ділянок для продажу існуючим землекористувачам (безконкурентний продаж).

Земельні ділянки комунальної власності з цільовим призначенням для іншого сільськогосподарського призначення за кадастровим номером 0521487800:03:001:0157, площею 0,4876 га, розташована за адресою: Вінницька область, Хмільницький район, за межами с. Юрівка та за кадастровим номером 0521483200:04:001:0020, площею 0,0200 га, розташованна за адресою Вінницька область, Хмільницький район, с. Садове,          вул. Центральна,1 5 А, на території Махнівської сільської ради.

УМОВИ КОНКУРСУ:

Термін виконання робіт 15 (п'ятнадцять) календарних днів з дня оголошення переможця конкурсу.

Для участі в конкурсі експерти, які бажають взяти участь, подають на розгляд Комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із оцінки земель;
  • копію документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • згоду на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копія(ї) ліцензії(й);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;
  • матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки земельних ділянок;
  • пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат, при умові, що вартість рецензії входить в вартість послуги;
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Документація подається в запечатаному конверті на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель". Бланки документів та необхідну інформацію про об’єкт продажу можна отримати за адресою виконавчого комітету Махнівської сільської ради:              с. Махнівка, вул. Нікольського, 15,  відділ землеустрою, регулювання земельних відносин, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальною власністю Махнівської сільської ради. Режим роботи: з 8-00 до 17-15, перерва з 13-00 до 14-00, вихідні дні: субота та неділя.

Документи на участь у конкурсі подаються до виконавчого комітету сільської ради не пізніше як за 2 дні до початку конкурсу – до 17 год. 00 хв. 12.06.2023 року. Конкурс відбудеться 14.06.2023року о 11.00 год. за адресою: с.Махнівка, вул. Київська,79 .

Додаткові умови:

1. В разі виникнення необхідності усунення недоліків щодо виконання звіту з експертної грошової оцінки земельних ділянок, зазначеної в експертизі, та повторна експертиза проводиться за рахунок оцінювача.

2. Збір необхідної додаткової інформації (крім наявної в управлінні земельних та майнових ресурсів) проводить оцінювач.

3. Рецензування звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок проводиться за ініціативою та за рахунок оцінювача.

4. Порядок розрахунку за виконані роботи: після виконання робіт шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 0987300065.