Вітаю вас із величними національними святами - – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2022 08:44

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Український народ пройшов довгий шлях до омріяної свободи та незалежності. Цей день – не просто свято. Він символ неділимості та недоторканності земель України.

Сьогодні на полі бою нам доводиться захищати свій історичний вибір і право вільно жити на власній землі. І ми робимо усе, що можемо, щоб разом вистояти в цій війні за нашу свободу, за нашу незалежність, за те, щоб Україна жила і процвітала!

Лише завдяки нашим Захисникам, нашій щирій і постійній підтримці одне одного, завдяки згуртованості та увазі до ближнього ми обов’язково переможемо!

Вічна слава усім, хто віддав життя за Україну!

Вічна слава усім нашим Захисникам та Захисницям! Слава Україні!

З повагою,

Павло КУЗЬМІНСЬКИЙ