Про патріотизм і мужність наших Захисників, жителів Махнівської територіальної громади

Дата: 22.08.2022 15:25

Командування військової частини А7339 повідомляє, що наші земляки:

КОЛІЖУК ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ

ПОГРЕБНЯК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ЦУРКАН СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ

ОСТРОВСЬКИЙ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

є справжніми патріотами своєї Батьківщини, зразково виконують свої військові обов’язки безпосередньо у зоні бойових дій.

У їх особах Україна та територіальна громада мають надійних та мужніх захисників.

Наші воїни свято бережуть пам'ять своїх загиблих побратимів, ратною працею продовжують та примножують героїчні подвиги і звершення своїх дідів та батьків. Мають те, чого не можна купити у російських воєнторгах – патріотизм і хоробрість. І таких захисників, оборонців землі української, наші матері, сестри, кохані називають своїми Захисниками.

Патріотизму і мужності наших земляків вклоняється вся Україна, весь цивілізований світ. Не задумуючись про ризики для здоров’я і життя, вони сумлінно виконують свої обов’язки – обов’язки святого воїнства, яке встало на захист рідної землі.

Висловлюємо слова щирої вдячності батькам за виховання справжніх патріотів та захисників Вітчизни.

Пишаємось  своїми співвітчизниками, вони дійсно справжні захисники нашої вільної, незалежної, суверенної України.