Вінницька область займає третє місце в Україні із вакцинації від поліомієліту

Дата: 23.02.2022 14:27

Станом на 20 лютого на Вінниччині щеплено 41% дітей. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації.

Відзначимо, що першого лютого стартувала кампанія зі щеплення дітей віком від шести місяців до шести років проти поліомієліту. Імунізують тих, хто пропустив вакцинацію за Національним календарем щеплень.

Маленьких мешканців області імунізують інактивованою поліовакциною (ІПВ).

«Першого лютого стартувала кампанія із щеплення від поліомієліту. Під неї підпадають дітки, віком від 6 місяців до 6 років, які взагалі не щеплені або мають одне щеплення.. Ми увійшли в трійку лідерів областей по Україні, де вакцинація проходить успішно і батьки та лікарі підійшли до цього процесу відповідально. У Міністерстві охорони здоров’я  продовжили вакцинальну кампанію, аби усі охочі могли отримати щеплення від поліомієліту. Наші діти мають бути захищені від цієї хвороби», - наголосила заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Тетяна Бондаренко.

Додамо, що загалом по Україні показники щеплення від поліомієліту становить 21%.