Атестація керівних кадрів та інших педагогічних працівників у 2024/2025 навчальному році

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 09 вересеня 2022 року № 805, Положення про відділ освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради, затвердженого рішенням 1 сесії 8 скликання Махнівської сільської ради від 30 листопада 2020 року № 09-01-08 (зі змінами), атестація керівних кадрів та інших педагогічних працівників закладів освіти Махнівської сільської ради здійснюється атестаційною комісією ІІ рівня, створеною 19 вересня 2024 року відділом освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради відповідно до наказу.

Керівникам закладів освіти Махнівської сільської ради, в яких працює менше 15 педагогічних працівників, до  01 жовтня 2024 року подати до атестаціної комісії ІІ рівня списки педагогічних працівників на чергову атестацію.

наказ

Наказ про створення атестаційної комісії ІІ рівня

15:10:47 26.09.2024